O nás

kdo jsme a co děláme

foto_Tom_Zastera

Tom Zástěra |

Nadšený fotograf auto-moto veteránů, parních lokomotiv. Milovník extrémních světelných podmínek, nočních fotografií, ohňostrojů, videomapingu a jiných světelných jevů.

Mimo volné tvorby pracuje na komerčních zakázkách – fotografuje reportáže, reportážní portréty, reklamní fotografie i produkty.

foto_petra_klackova

Petra Klačková |

Portrétní fotografka, lektorka fotokurzů “Emoce v portrétní fotografii”. Ráda zachycuje tváře a lidské “duše”. Vztahy a energii mezi lidmi. Fotografuje “jakoby mimochodem” každého v jeho nejhezčím světle, síle, kráse a jedinečnosti.

Společně

Vyrábíme krásné veliké fotky a fotoobrazy na plátně, které se dají pověsit na zeď, dodají Vašemu interiéru styl, energii, budou se Vám líbit a budou Vám přinášet radost a potěšení. Jsme fotografové, máme vycvičené oko, cit pro barvy, kompozici styl i prostor, potřebnou techniku a mnoho let zkušeností s tiskem a adjustací fotografií.

Domovy, firemní prostory, kanceláře, zasedačky, penziony, restaurace, prodejny, ordinace atd. – všude mohou být fotografie či fotoobrazy, které pro Vás s láskou a pečlivostí vyrobíme. Věříme, že fotografie na zdi mají velký vliv na psychickou pohodu a celkovou energii interiéru.

Fotografové fotografům

Baví nás spolupráce s kolegy fotografy, pro které tiskneme a adjustujeme fotografie ve vysoké kvalitě a za velmi příznivé ceny. Realizujeme fotografické výstavy i jednotlivé fotografie. Máme citlivý a vstřícný přístup a vzhledem k tomu, že jsme sami aktivní fotografové, víme co je důležité a dokážeme to uskutečnit. Baví nás sdílet naše zkušenosti, propojovat emoce, energii i techniku a být součástí tvůrčího procesu.