VF_pecet_garance

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Jsme si jisti vysokou kvalitou naší práce i použitých materiálů, a proto vám nabízíme 100% záruku vrácení peněz, pokud z jakéhokoli důvodu nebudete s naší prací spokojeni.

U nás máte jistotu perfektních fotografií s dlouhou životností.

work_in_photoshop_01

DORUČENÍ DAT

Tiskneme ze všech běžných grafických formátů – jpg, tif, pdf, psd, psb, ai, … 

K doručení dat můžete použít naši online sběrnu (pro soubory do 60 MB), služby uschovna.cz, wetransfer.com nebo nám je  nasdílet z vašeho Google disku, Dropboxu, Sharepointu apod. Přijímáme také fyzická média – flashdisky, paměťové karty, CD/DVD,  externí disky atd. Menší soubory (do 20 MB) je také možné zaslat na e-mail zakazky@vyrobafotek.cz 

Posílejte nám data v nejvyšším rozlišení, kvalitě, a velikosti, kterou máte k dispozici a sdělte nám jakou velikost a provedení fotografie / fotoobrazu Vám máme vyrobit. Můžete nám také poslat tisková data a my Vám obratem sdělíme jaký rozměry fotografie z nich dokážeme vyrobit.

Po příjmu tiskových dat provedeme jejich ověření zda splňují všechny požadavky zejména na velikost a kvalitu tisku a potvrdíme vám přijetí tiskových dat. Pokud něco není v pořádku, nebo bude-li třeba cokoli upřesnit, spojíme se s Vámi a probereme vše potřebné.

work_in_photoshop_01

PŘEDTISKOVÁ PŘÍPRAVA

Předtiskové přípravě věnujeme velkou pozornost, jelikož chceme, aby Vaše vytištěné fotografie vypadaly co nejlépe, měly správné rozměry, barvy, světlost, kontrast, ostrost, v obrazu nebyly žádné rušivé prvky, zkrátka aby výsledná fotografie byla co nejkrásnější. Všechny úpravy s Vámi odsouhlasíme, popř. doladíme podle Vašich představ.  Pro posouzení barev, světlosti a rozlišení Vám na vyžádání rádi zdarma vytiskneme zkušební vzorek. Máte-li mít zájem, můžete být u předtiskové přípravy osobně přítomni a do procesu aktivně zasahovat. 

Pracujeme na zkalibrovaných grafických monitorech Eizo, používáme software Adobe Photoshop CC a Capture One.

Pečlivá předtisková příprava je automatickou součástí každé zakázky a neúčtujeme za ni žádné poplatky. Podle Vašeho přání můžeme provést i rozsáhlejší úpravy, retuše a montáže nad rámec standardní předtiskové přípravy – viz úpravy a retuše fotografií.