Fotografie v rámu

podnadpis

Provedení fotografií

U nás si můžete vybrat z velkého množství dřevěných či hliníkových rámů nejrůznějších profilů a barev. Rámujeme fotografie i fotoplátna, s lesklou či matnou laminací nebo klasicky se sklem a paspartou.

Rádi Vám poradíme s výběrem, ukážeme nebo zapůjčíme vzorky rámů a doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaše fotografie a Váš interiér.

Velikosti a formáty

Na velikosti záleží a u fotografií to platí dvojnásob. Větší fotografie je vždy mnohem působivější než menší. Velmi zajímavé jsou také kombinace různých velikostí fotografií či rozdělení jedné fotografie do několika samostatných rámů.

Vyrobíme jakékoli fotografie podle Vašeho přání od rozměru 30×20 cm do 100×300 cm. Umíme i atypické formáty např. dlouhé panoramatické fotografie, fotografie skládané do různých tvarů i opravdu veliké fotografie.

Rámování fotografií

Vhodně zvolený rám dodá vaší fotografii i vašemu interiéru styl a osobitost a výrazně posílí její výsledný efekt.

Pro rámování fotografií používáme kvalitní hliníkové a dřevěné profily NIELSEN, které jsou k dispozici v široké nabídce tvarů a barev. Vybírat můžete z online katalogu – viz odkazy dále

Dřevěné rámovací profily Nielsen - online katalog

Nejžádanější profily jsou Bergane, Lória, Tinta

Hliníkové rámovací profily Nielsen - online katalog

Sklo, pasparta, laminace

  • Fotografie nejčastěji rámujeme bez skla s lesklou či matnou laminací.

  • Zalaminovaná fotografie je dostatečně chráněná před UV zářením i před mechanickým poškozením, je možné ji snadno vyčistit a bez problémů snese i postříkání vodou.

  • Zalaminovaná fotografie je mnohem „bezprostřednější“ a bez nežádoucích odlesků. Je také výrazně lehčí, odolnější a v neposlední řadě i levnější.

  • Zalaminovaná fotografie může být opatřena vytištěnou paspartou libovolné šířky i barvy (např. bílá, šedá, černá…), tištěným vnitřním rámečkem či linkou, signaturou, textem apod.

  • Samozřejmě si u nás můžete objednat i „klasické“ zarámované fotografie se sklem a s paspartou libovolné barvy.